• Shark Tale

    ★★½

  • Mercy

    ★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Planes, Trains and Automobiles

    ★★★½

  • Universal Soldier

    ★★½

  • Titane

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Poughkeepsie Tapes

    ★★★

  • Street Kings

    ★★★½

  • A Walk Among the Tombstones

    ★★★

  • Raw

    ★★★★

  • Ghostbusters

    ★½

  • Mindhunters

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Ghostbusters II

    ★★★

  • Terror Out of the Sky

    ★★