RSS feed for Evelyn

Evelyn has rated 20 family films.

  • Jason and the Argonauts

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★★★

  • The Great Muppet Caper

    ★★★★

  • Speedy

    ★★★

  • Batman

    ★★★★★

  • Bambi

    ★★★½

  • Fantasia

    ★★★★★

  • Hairspray

    ★★★★½

  • The Simpsons Movie

    ★★½

  • The Goonies

  • Super Mario Bros.

    ★★½

  • Back to the Future

    ★★★★★

  • The Wizard of Oz

    ★★★★★

  • The Muppet Movie

    ★★★★★

  • Zootopia

    ★★

  • E.T. the Extra-Terrestrial

    ★★

  • Good Morning

    ★★★

  • Peter Pan

    ★★★