• Barbie

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Super Mario Bros.

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Mr. Harrigan’s Phone

    ½

  • 1Up

    ½

  • Jurassic World Dominion

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Morbius

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Tall Girl 2

    ★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Fresh

  • The House

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★

  • When the Lights Lead, the Shadows Follow

    ★★★★

  • Sing 2

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Encanto

    ★★★★

  • Come and Learn with Pibby!

    ★★★

  • Eternals

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Addams Family 2

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Squid Game

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Komi Can't Communicate

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Karen

  • Belfast

    ★½

  • King Richard

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

  • Candyman

  • Fixing Daisy

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★½

  • Vivo

    ★½

  • Belle

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★½

  • Reflections of the Unseen

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

  • Hollywood Silence

    ★★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Rock Dog 2: Rock Around the Park

  • Loki

    ½