RSS feed for Patrick David
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Gilbert

Gilbert

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Ballad of Lefty Brown

The Ballad of Lefty Brown

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
mother!

mother!

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry