Sort by
  • Whiplash

    ★★★★

  • Ben Is Back

  • Elvis

    ½

  • Men

    ★★★★

  • Good Will Hunting

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Juno

    ★★★★★

  • Uncanny Valley

    ★★★★★

  • Despair

    ★★★★★

  • Farewell, Work Holiday Parties

    ★★★★★

  • Until Thursday

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Beyond Paradise

    ★★★★★

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★★

  • Absolutely

    ★★★★★

  • No Country for Old Men

    ★★★

  • X

    ★★½