Sort by

madeleinetran has logged 18 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Old

Old

2021
×
Read the review Edit this entry  
25
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Stardust

Stardust

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Our Idiot Brother

Our Idiot Brother

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Crimson Peak

Crimson Peak

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry