RSS feed for Madison

Madison has watched 72 family films.

  • The Lion King

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • A Dog's Journey

    ★★★½

  • The Grinch

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★½

  • Christopher Robin

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Patrick

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★

  • In a Heartbeat

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★★½

  • The Boss Baby

    ★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • A Dog's Purpose

    ★★★★

  • Moana

    ★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★

  • The Secret Life of Pets

    ★½

  • Piper

    ★★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★

  • The BFG

    ★★½

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★★

  • My Life as a Zucchini

    ★★★★½

  • The Jungle Book

    ★★½

  • Zootopia

    ★★★½

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • Maleficent

    ★★½

  • Frozen

    ★★★½

  • Teen Beach Movie

    ★★★½

  • Hotel Transylvania

    ★★★

  • Brave

    ★★★★

  • Radio Rebel

    ★★½

  • Geek Charming

    ★★½

  • Tangled

    ★★★★

  • My Babysitter's a Vampire

    ★★★½

  • Toy Story 3

    ★★★★½

  • The Princess and the Frog

    ★★★½

  • Wizards of Waverly Place: The Movie

    ★★★½

  • Up

    ★★★★

  • Coraline

    ★★★★½

  • WALL·E

    ★★★½

  • Camp Rock

    ★★★½

  • Ratatouille

    ★★★★★

  • Read It and Weep

    ★★

  • Wendy Wu: Homecoming Warrior

    ★★★

  • Cars

    ★★★½

  • High School Musical

    ★★½

  • The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

    ★★★★

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★★★

  • The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

  • The Incredibles

    ★★★★★

  • The Polar Express

    ★★★★★

  • Elf

    ★★

  • Finding Nemo

    ★★★★★

  • Holes

    ★★★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★★

  • Monsters, Inc.

    ★★★★

  • Toy Story 2

    ★★★½

  • Halloweentown

    ★★★★

  • The Parent Trap

    ★★★½

  • Mulan

    ★★★★★

  • Hercules

    ★★★

  • Toy Story

    ★★★★

  • The Nightmare Before Christmas

    ★★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • Home Alone

    ★★★★

  • Labyrinth

    ★★★★