RSS feed for Madison <3
  • Midway

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Once Upon a Time... in Hollywood

    ★★★★½

  • Miss Stevens

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★★

  • Heathers

    ★★★½

  • Audrie & Daisy

    ★★★

  • My Life as a Zucchini

    ★★★★½

  • Life in the Doghouse

    ★★★★

  • Gerald's Game

    ★★★★½

  • The Silence of the Lambs

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Piper

    ★★★★★