• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Freaky

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • The One and Only Ivan

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★

  • Unhinged

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • I Know This Much Is True

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Most Dangerous Animal of All

    ★★½

  • Devs

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Ted Bundy: Falling for a Killer

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★½

  • Spree

    ★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Togo

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • The Confession Killer

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★

  • Greatest Events of World War II in Colour

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • The Fall

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★½

  • The Fanatic

    ½

  • Waves

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★★

  • Anima

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Too Old to Die Young

    ★★★½

  • Dogs Don't Wear Pants

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • A Hidden Life

    ★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • The Dead Don't Die

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½