Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • They/Them

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Bubble

    ★½

  • Morbius

    ★½

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Master

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Royal Treatment

    ★½

  • Shattered

  • Brazen

    ★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Injustice

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • After We Fell

  • Malignant

    ★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½