Sort by
  • Orion and the Dark

    ★★★

  • Trolls Band Together

  • Sly

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • God Is a Bullet

    ★★

  • That Peter Crouch Film

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Arnold

    ★★★★

  • A Beautiful Life

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • 100 Years of Warner Bros.

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Huxi Bach - Alt er godt

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Fathers and Mothers

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★

  • Significant Other

    ★★

  • DÆMONKRATI

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Unruly

    ★★★

  • Welcome to the Club

  • Pearl

    ★★★★

  • Jacob Taarnhøj: Krøllehjern'

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Loving Adults

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Toscana

  • Grin til Gavn 2022

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Christian Fuhlendorff: Det Sjovt

    ★★★½

  • Return to Space

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Last Client

  • Phoenix Rising

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

  • Rotten Flowers

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Rooney

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Neymar: The Perfect Chaos

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Backrooms (Found Footage)

  • Jimmy Carr: His Dark Material