Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★
Edit this entry  
25
Checkered Ninja 2

Checkered Ninja 2

2021
×
★★½
Edit this entry  
23
Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi

2022
×
★★★½
Edit this entry  
13
Toscana

Toscana

2022
×
★½
Edit this entry  
09
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
★★★½
Edit this entry  
06
SAS: Red Notice

SAS: Red Notice

2021
×
★½
Edit this entry  
04
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

2005
×
★★★★
Edit this entry  
04
The World Is Not Enough

The World Is Not Enough

1999
×
★★★
Edit this entry  
04
The Visit

The Visit

2015
×
★★★
Edit this entry  
30
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★½
Edit this entry  
30
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★
Edit this entry  
28
Love, Death & Robots: Ice

Love, Death & Robots: Ice

2021
×
★★½
Edit this entry  
28
Love, Death & Robots: Automated Customer Service

Love, Death & Robots: Automated Customer Service

2021
×
★★½
Edit this entry  
27
Jiu Jitsu

Jiu Jitsu

2020
×
Edit this entry  
27
The Little Things

The Little Things

2021
×
★★★
Edit this entry  
27
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
23
F9

F9

2021
×
★★½
Edit this entry  
21
Bolt

Bolt

2008
×
★★★
Edit this entry  
21
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★½
Edit this entry  
21
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★½
Edit this entry  
19
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★
Edit this entry  
14
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★½
Edit this entry  
13
Twelve Monkeys

Twelve Monkeys

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Step Brothers

Step Brothers

2008
×
★★★½
Edit this entry  
13
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
01
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
30
The Debt Collector

The Debt Collector

2018
×
★★★
Edit this entry  
30
Return to Space

Return to Space

2022
×
Edit this entry  
28
Under Siege 2: Dark Territory

Under Siege 2: Dark Territory

1995
×
★★
Edit this entry  
21
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
18
RoboCop

RoboCop

1987
×
★★★★
Edit this entry  
17
Timetrip: The Curse of the Viking Witch

Timetrip: The Curse of the Viking Witch

2009
×
Edit this entry  
17
Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

2021
×
★★★½
Edit this entry  
16
Christian Fuhlendorff: Det Sjovt

Christian Fuhlendorff: Det Sjovt

2022
×
★★★½
Edit this entry  
16
Fresh

Fresh

2022
×
★★★½
Edit this entry  
12
Great Expectations

Great Expectations

1998
×
★★★
Edit this entry  
11
Blood Father

Blood Father

2016
×
★★★
Edit this entry  
11
Constantine

Constantine

2005
×
★★★
Edit this entry  
10
The Weather Man

The Weather Man

2005
×
★★★
Edit this entry  
10
Primal

Primal

2019
×
Edit this entry  
09
The Apple & The Worm

The Apple & The Worm

2009
×
★★★
Edit this entry  
09
The Devil's Advocate

The Devil's Advocate

1997
×
★★★½
Edit this entry  
05
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Edit this entry  
04
Bleeder

Bleeder

1999
×
★★★½
Edit this entry  
03
End of Days

End of Days

1999
×
★★
Edit this entry  
03
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
29
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
27
The Punisher

The Punisher

1989
×
★★★
Edit this entry