RSS feed for mads ⚡️
  • Tulip Fever

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Oh, Hello on Broadway

    ★★★★★

  • Abducted in Plain Sight

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • The Beguiled

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • The Zookeeper's Wife

  • Atomic Blonde

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Big Little Lies

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • To the Bone

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Wind River

    ★★★★½

  • Why Him?

    ★★★★

  • Passengers

  • A Cure for Wellness

    ★★★½

  • Hidden Figures

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Silence

    ★★★★½

  • Allied

    ★★★½

  • Moana

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • Black Mirror: Men Against Fire

    ★★★

  • Black Mirror: Hated in the Nation

    ★★

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★★★

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★

  • 13th

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

  • The Girl on the Train

  • Brain on Fire

    ★★★½

  • Sami Blood

    ★★★★★

  • Lion

    ★★★★½

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • La La Land

  • Team Thor

  • Suicide Squad

    ★½

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

  • Piper

  • Finding Dory

    ★★★★

  • Now You See Me 2

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★½

  • Two Lovers and a Bear

  • Paterson

    ★★★★

  • American Honey

    ★★★★½

  • Train to Busan

    ★★★½

  • The Conjuring 2

  • Infinity Chamber

    ★★★★★

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • The Boss

    ★★★

  • Keanu

  • Allegiant

    ★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★½

  • Triple 9

  • Zootopia

  • Deadpool

    ★★★★½