Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Out-Laws

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Wildflower

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Boo, Bitch

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Cinderella

    ★★

  • He's All That

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • The Fallout

    ★★★★½

  • On the Count of Three

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★★

  • Greener Grass

    ★★★★

  • Instant Family

    ★★★★★

  • mid90s

    ★★★

  • Tag

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★

  • Wonder

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★½