• Maschile singolare

    ★★★

  • The Mess You Leave Behind

  • Rose Island

    ★★★★

  • The Prom

    ★★★

  • The Queen's Gambit

  • Cadaver

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Our Father

    ★★★

  • Given

    ★★★★

  • Hollywood

  • Unorthodox

  • Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

  • Lost Girls

    ★★

  • Miss Americana

  • The Goddess of Fortune

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Volare

    ★★

  • K-12

  • Joker

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★

  • Given

    ★★★★★

  • L'Observateur

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • The Last Summer

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Someone Great

    ★★

  • Persona

    ★★★

  • Despite Everything

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Isn't It Romantic

  • The First King

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • 5 Star Christmas

  • Bird Box

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Like Father

    ★★★

  • The Darkest Minds

    ★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Sharp Objects

    ★★★★★

  • Violet Evergarden: The Day You Will Understand

  • Hannah Gadsby: Nanette

  • Set It Up

    ★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Royal Romance: The Marriage of Prince Harry and Meghan Markle

  • Shoplifters

    ★★★★

  • Happy as Lazzaro

    ★★★★

  • The Kissing Booth

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Dirty Computer

  • Dear Ex

    ★★★

  • Dude

    ★★

  • Duck Butter

    ★★★★

  • Alex Strangelove

    ★★

  • I Am Not an Easy Man

    ★★★

  • I Am Tempesta