• Ad Astra

    ★★★

  • Rabid

    ★★★½

  • Dark Light

    ★★★

  • Halloween Party

    ★★

  • A Serial Killer's Guide to Life

    ★★★

  • Dark Encounter

    ★★★

  • Haunt

    ★★★½

  • Abigail

    ★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • 7500

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • A Score to Settle

    ★★½

  • Aquaslash

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • The Wretched

    ★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★★

  • 1BR

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Vivarium

    ★★★½

  • Point Blank

    ★★½

  • Crawl

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Escape Plan: The Extractors

    ★★

  • Child's Play

    ★★★½

  • Anna

    ★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • Men in Black: International

    ★★

  • 13 Graves

    ★★★

  • Liam Gallagher: As It Was

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Satanic Panic

    ★★★

  • Domino

    ★★★

  • Ma

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Shed of the Dead

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Little Joe

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Bacurau

    ★★★½

  • The Gangster, the Cop, the Devil

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Brightburn

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★★

  • The Intruder

    ★★★

  • In Search of Darkness: A Journey Into Iconic '80s Horror

    ★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★½

  • Critters Attack!

    ★★½

  • After Midnight

    ★★★★

  • Bliss

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Dreamland

    ★★★

  • The Furies

    ★★★½

  • I Trapped the Devil

    ★★

  • Hellboy

    ★★½

  • The Silence

    ★★

  • Blood Craft

    ★★

  • Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

    ★★★½

  • Pet Graveyard

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Dirt

    ★★★½

  • Stiv

    ★★½

  • Depraved

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★★½

  • Volition

    ★★★½

  • The Blackout

    ★★★½

  • The Curse of La Llorona

    ★★

  • Captive State

    ★★★½

  • Us

    ★★★★