Magico has logged 16 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Ghost Stories

Ghost Stories

2017
×
★★★
Edit this entry  
30
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★½
Edit this entry  
29
The Binge

The Binge

2020
×
Edit this entry  
28
Vice

Vice

2018
×
★★★½
Edit this entry  
26
My Cousin Vinny

My Cousin Vinny

1992
×
★★★★
Edit this entry  
21
The Client

The Client

1994
×
★★
Edit this entry  
21
Anima

Anima

2019
×
★★★★
Edit this entry  
20
Boys State

Boys State

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
RBG

RBG

2018
×
★★★
Edit this entry  
15
Monos

Monos

2019
×
★★★★
Edit this entry  
09
Grease 2

Grease 2

1982
×
Edit this entry  
09
Dirty Dancing: Havana Nights

Dirty Dancing: Havana Nights

2004
×
★★½
Edit this entry  
06
Fear City: New York vs The Mafia

Fear City: New York vs The Mafia

2020
×
★★½
Edit this entry  
05
Spotlight

Spotlight

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Come As You Are

Come As You Are

2019
×
★★★½
Edit this entry  
01
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★½
Edit this entry