Sort by
  • The Munsters

    ★★★★

  • Deck of Cards

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Elvis

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Wendy Kerby Valentine’s Day Special

  • Jackass Forever

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Sing 2

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • New York Ninja

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Woman in the Window

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The 8th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • The Spine of Night

    ★★★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • TINA

    ★★★★

  • Tom & Jerry

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★½

  • Some Kind of Heaven

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Mister America

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★