RSS feed for Mahshad
  • Dallas Buyers Club

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • The Maker

    ★★★★★

  • Resident Evil: Degeneration

    ★★★

  • Barbie of Swan Lake

    ★★★

  • Final Fantasy VII: Advent Children

    ★★★★★

  • Barbie as The Princess & the Pauper

    ★★★½

  • The Ant Bully

    ★★★

  • Batman Beyond: Return of the Joker

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★

  • Day & Night

    ★★★

  • Osmosis Jones

    ★★★

  • For the Birds

    ★★★½

  • Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

    ★★★★

  • Tales from Earthsea

    ★★★★★

  • The Smurfs

    ★★

  • Summer Wars

    ★★★★

  • Ocean Waves

    ★★★★★