RSS feed for Mahshad
  • Final Fantasy VII: Advent Children

    Final Fantasy VII: Advent Children

    ★★★★★

    My favorite animation for all my life,the music,the story,the characters are unforgettable...

  • Ocean Waves

    Ocean Waves

    ★★★★★

    I can still feel this movie...

  • La Vie en Rose

    La Vie en Rose

    ★★★★½

    Still the ending song is playing in my head over and over again...
    She is an true artist and her voice...🤦🏻‍♀️🥀❤️❤️❤️

  • Perfect Blue

    Perfect Blue

    ★★★★★

    شاهكار محض،خوشحال از اينكه بالاخره يه چيزي پيدا ميكني كه شبيه شخصيته واقعيت باشه

  • Black Mirror: San Junipero

    Black Mirror: San Junipero

    ★★★★★

    مطمعنم دهه ي هشتاد يكي از رويايي ترين دهه ها براي عاشق شدن بوده،فكر كنم منم بايد به اون دوران تعلق داشته باشم

  • The Sixth Sense

    The Sixth Sense

    ★★★★★

    هنوز كه به پايان فيلم فكر ميكنم،موهاي تنم سيخ ميشه

  • The Flowers of War

    The Flowers of War

    ★★★★★

    هنوز يادم نرفته چقدر بعد تموم شدن اين فيلم من داشتم گريه ميكردم،اشك كم اورده بودم...

  • The Handmaiden

    The Handmaiden

    ★★★★★

    تنها دليلي كه به سمته سينماي كره جذب شدم،همين فيلم بود و بس

  • Blade Runner 2049

    Blade Runner 2049

    ★★★★★

    دنيايي كه هميشه ميخواستم توش زندگي كنم،درسته دنيايه كه خيلي تنها و جداافتاده به نظر ميرسه،ولي الان دقيقا مگه به سمته همين دنيا پيش نميريم؟

  • Shoplifters

    Shoplifters

    ★★★★★

    حس قشنگ و امن داشتن يه خوانواده،حسه گرمي اي كه با وجود پايان نه چندان خوب،هنوز قلبتو گرم نگه ميداره ❤️

  • Fight Club

    Fight Club

    ★★★★★

    Our mind could be our worst nightmare

  • Climax

    Climax

    ★★★★★

    Unique Masterpiece