• Then Came You

    ½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Switched

    ½

  • Don't Read This On a Plane

    ★½

  • Rogue

    ½

  • The Enshrined Saint

    ★★★

  • Summerland

    ★★★★

  • Ava

    ½

  • Desperados

    ★★

  • Greyhound

    ★★★

  • Feel the Beat

    ★★★

  • Scoob!

  • Capone

  • Survive the Night

    ½

  • Normal People

    ★★★★

  • Tigertail

    ★★★

  • The Occupant

    ★★

  • Altered Carbon: Resleeved

  • Kappela

    ★★★

  • Bloodshot

  • Escape From Pretoria

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★★

  • Box of Wonders

    ★★

  • Isi & Ossi

    ★★★

  • Spy Intervention

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • New Year's Eve

    ½

  • Dragonheart: Vengeance

    ★★½

  • Lamp Life

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

    ½

  • Baghdad Thief

    ★★★½

  • My Spy

  • Like a Boss

  • Dolittle

    ½

  • The Money

  • Togo

    ★★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Dark Waters

    ★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • Black and Blue

  • Countdown

    ½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Section 375

    ★★★½

  • Mayday

    ½

  • Jojo Rabbit

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Motherless Brooklyn

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • The Aeronauts

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • Angel of Mine

    ★★★

  • Scarecrow

    ★★

  • Sons of Rizk 2

    ★★★½

  • The Blue Elephant Part 2

    ★★★★½

  • Into the Ashes

  • Batman: Hush

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Anima

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★