maketheswitchAU has logged 24 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
47 Meters Down: Uncaged

47 Meters Down: Uncaged

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
30
The Golem

The Golem

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
3 from Hell

3 from Hell

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
God of the Piano

God of the Piano

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Emu Runner

Emu Runner

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
After Class

After Class

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Satanic Panic

Satanic Panic

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Castle of Dreams

Castle of Dreams

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Fiddler: A Miracle of Miracles

Fiddler: A Miracle of Miracles

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Furies

The Furies

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Little Monsters

Little Monsters

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Pavarotti

Pavarotti

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Promised

Promised

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Slam

Slam

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Maleficent: Mistress of Evil

Maleficent: Mistress of Evil

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Clerks

Clerks

1994
×
Read the review Edit this entry  
10
National Theatre Live: Fleabag

National Theatre Live: Fleabag

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Chained for Life

Chained for Life

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Benjamin

Benjamin

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Dark Place

Dark Place

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry