Sort by
  • Smile

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Queer for Fear: The History of Queer Horror

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Men

    ★★½

  • Candy

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Captive Audience: A Real American Horror Story

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Tall Girl 2

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Dopesick

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Cyrano

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • He's All That

    ★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Old

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½