Sort by
  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Bones

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Cinderella

    ½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • He's All That

    ½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Red Rocket

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Four Roads

    ★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★★½

  • BROCKHAMPTON: THE TOP OF THE MOUNTAIN

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Limbo

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Churuli

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Dreams I Recall

    ★★★★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Long Toast

    ★★★★★

  • Iconoclast

  • Puparia

    ★★★★

  • Mank

    ★★★

  • Rebecca

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

  • Nomadland

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Normal People

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Mulan

    ★★★

  • Days

    ★★★½

  • Red Moon Tide

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★½

  • Minari

    ★★★★★