Sort by
  • Home Alone

    ★★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★

  • The Master

    ★★★★½

  • The Jungle Book

    ★★★

  • Robin Hood

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Hustlers

    ★★½

  • The Sea Hawk

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • Pinocchio

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Rocky IV

    ★★★½

  • Cats

    ★½

  • Grease

    ★★½

  • Rocketman

    ★★