Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • Bros

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • 6:45

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Deep House

  • Werewolves Within

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • The Cursed

    ★★★★

  • How It Ends

    ★★★

  • Flee

    ★★★★½

  • Hosts

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★½