• Ari Eldjárn: Pardon My Icelandic

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

  • Council House and Violent

  • Don’t Walk

  • Held

    ★★★

  • Peaking

  • Alien On Stage

    ★★★★½

  • The Crumbs

  • Dangerous To Know

    ★½

  • Don't Look Back

    ★★★

  • Broil

    ★★½

  • She Lives Alone

  • The Haunting of Bly Manor

  • Let's Scare Julie

    ★½

  • The Mime

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Michael McIntyre: Showman

  • The Babysitter: Killer Queen

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Dark Stories

    ★★★★

  • Blinders

    ★★★★

  • Hall

    ½

  • Don't Click

    ★★★

  • They're Outside

    ★★

  • Werewolf

    ★★★★

  • FLESH Control

  • Breakfast

    ★★★

  • The Motorist

    ★★★

  • Playhouse

  • Triggered

    ★★★½

  • There's No Such Thing as Vampires

    ★★★

  • The Owners

    ★★★

  • Subject 3

    ★★½

  • The Beholder

  • Tarrare

    ★★★★★

  • Guest

  • Ouzo and Blackcurrant

    ★★★

  • Slaxx

    ★★★½

  • The Pale Door

    ★★★★

  • Lucky

    ★★★½

  • Hail to the Deadites

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • A Killer Party

  • Host

    ★★★★★

  • Jack Whitehall: I'm Only Joking

  • The Appointment

  • Spare Parts

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • The Grinning Man

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Teething

  • Bark

    ★★★★★

  • The Brain That Wouldn't Die

    ★★★

  • Your Monster

  • Dandelions

    ★★

  • Disco Graveyard

  • Little Willy

  • Death Walks on Nitrate

    ★★★½

  • Skull

    ★★

  • Charlie Brooker's Antiviral Wipe

  • Fame: The Musical

    ★★

  • The Gift

    ★★★★★

  • The Sinners

    ★★

  • Polvotron 500

    ★★★★

  • His House

  • The Turning

  • Scare Me

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Yummy

  • The Haunted Swordsman

    ★★★★★

  • Benny Loves You

    ★★★★½