• Death to 2021

  • Te Deseo Lo Mejor

  • The King's Man

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Dormitory

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Olaf Presents

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Encanto

  • Stunted

  • Eternals

  • Muppets Haunted Mansion

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Family Guy COVID-19 Vaccine Awareness PSA

  • Cry Macho

  • The Death of David Cronenberg

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★★★

  • Candyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Old

    ★★★★★

  • Industrial 16

  • Pig

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • No Sudden Move

    ★★★★★

  • Loki

  • Bo Burnham: Inside

  • Borat’s American Lockdown & Debunking Borat

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

  • Creating an Army of the Dead

  • Cruella

  • Army of the Dead

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • Wrath of Man

    ★★★★★

  • Save Ralph

  • Bad Trip

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Garden

  • Dave Chappelle: Redemption Song

  • Prisoners of the Ghostland

  • The Little Things

  • Malcolm & Marie

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Cookie Num Num

  • Dancing with the Cars

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • A Day in the Life of the Dead

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Soul of the City

  • Dory Finding

  • Unparalleled Parking

  • To Fitness and Beyond

  • WandaVision

  • AS WAS THE SKY, SO IS NOW THE TREES

  • Death to 2020