sofía has logged 17 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Her

Her

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Mustang

Mustang

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★
Edit this entry  
03
Like Water for Chocolate

Like Water for Chocolate

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Citizen Kane

Citizen Kane

1941
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
I Want You

I Want You

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

1999
×
★★★½
Edit this entry  
30
Three Steps Above Heaven

Three Steps Above Heaven

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
We Need to Talk About Kevin

We Need to Talk About Kevin

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry