Sort by
  • Rabid

    ★★★½

  • The Brood

    ★★★½

  • The Dead Zone

    ★★★½

  • Shivers

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Cast a Deadly Spell

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Dog Eat Dog

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★½

  • Dude, Where's My Car?

    ★★★½

  • American Gigolo

    ★★★½

  • Hardcore

    ★★★½

  • Auto Focus

    ★★★½

  • Irreversible

    ★★

  • Cinema Paradiso

    ★★★★½