Mauricio has logged 20 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Post

The Post

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Square

The Square

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mudbound

Mudbound

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Darkest Hour

Darkest Hour

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Battle of the Sexes

Battle of the Sexes

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Detroit

Detroit

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry