ysabel has logged 51 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
The Oxford Murders

The Oxford Murders

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Unforgettable

Unforgettable

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Along with the Gods: The Last 49 Days

Along with the Gods: The Last 49 Days

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Swing Kids

Swing Kids

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Me Before You

Me Before You

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
I Married an Anti-Fan

I Married an Anti-Fan

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
24
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
Read the review Edit this entry  
24
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Blended

Blended

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Maleficent: Mistress of Evil

Maleficent: Mistress of Evil

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Extreme Job

Extreme Job

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Polaroid

Polaroid

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
The Princess Switch

The Princess Switch

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
01
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
What a Girl Wants

What a Girl Wants

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Barbie in The 12 Dancing Princesses

Barbie in The 12 Dancing Princesses

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Barbie and the Diamond Castle

Barbie and the Diamond Castle

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Barbie of Swan Lake

Barbie of Swan Lake

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Barbie as Rapunzel

Barbie as Rapunzel

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
White Chicks

White Chicks

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Flipped

Flipped

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Confessions of a Shopaholic

Confessions of a Shopaholic

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Four Sisters and a Wedding

Four Sisters and a Wedding

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
02
The Half of It

The Half of It

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Gifted

Gifted

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Puncture

Puncture

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
What's Your Number?

What's Your Number?

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Fantastic Four

Fantastic Four

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Last Full Measure

The Last Full Measure

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Onward

Onward

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Columbus

Columbus

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
Read the review Edit this entry  
14
Snowpiercer

Snowpiercer

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Perfect Score

The Perfect Score

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry