Marcel has logged 14 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Skins

Skins

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Escape Room

Escape Room

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Paper Moon

Paper Moon

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Colonia

Colonia

2015
×
★★★½
Edit this entry  
14
Magnolia

Magnolia

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Project X

Project X

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
News of the World

News of the World

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fight Club

Fight Club

1999
×
Read prior review Edit this entry  
12
Les Misérables

Les Misérables

2019
×
★★★½
Edit this entry  
10
Titan A.E.

Titan A.E.

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry