Sort by
  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Shivers

    ★★★★

  • Mutirão - O Filme

    ★★★

  • History of the Civil War

    ★★★½

  • Abdzé Wede´Õ – Vírus não tem cura?

    ★★★

  • Bicycles of Nhanderú

    ★★★★

  • Nossos Espíritos Seguem Chegando - Nhe'e kuery Jogueru Teri

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • The Staircase

    ★★½

  • Pleasure

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • We Own This City

    ★★★½

  • Dementia 13

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • One on Top of the Other

    ★★★