Sort by
  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Ricky Gervais: Armageddon

    ★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Foe

    ★★★½

  • Extinction of the Species

    ★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★★

  • Happiness for Beginners

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Pictures of Ghosts

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Flora and Son

    ★★★½

  • Missing

    ★★½

  • You People

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Racionais MC's: From the Streets of São Paulo

    ★★★★½

  • Someone Borrowed

    ★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • The Kings of the World

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Substitute

    ★★★

  • Alice, Darling

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Royalteen

    ★½

  • I Have Electric Dreams

    ★★★★

  • Wedding Season

    ★★½

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★½

  • Wilderness

    ★★

  • Autodeclarado

    ★★★★

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Love & Gelato

  • Spiderhead

    ★★½

  • Don't Make Me Go

    ★★★½

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★

  • The Five Devils

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • The Stranger

    ★★★½

  • Senior Year

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Honeymoon with My Mother

    ★½

  • Metal Lords

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★