Sort by
  • Nope

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The House

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★

  • Cats

    ½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • The Assistant

    ★★★★

  • Tell Me Who I Am

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • Anima

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Ma

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Bacurau

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Pet Sematary

    ★★½

  • Us

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Greener Grass

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★½

  • Glass

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Venom

    ★★½

  • High Life

    ★★★½

  • The Nun

    ★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • Border

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Mandy

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★½