Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More

Popular reviews

More
 • Blizzard of Souls

  Blizzard of Souls

  ★★★★

  Wow, izskatās latvieši beidzot saprata, ka ja tu gribi filmas laikā nogalēt vairākus tēlus, tad tev sākumā jāpavada ar viņiem laiks, lai skatītājiem rūpētu, kas notiek (es skatos uz tevi, 1906). Kas to būtu domājis!

  Manuprāt, veiksmīga filma. Protams, ir lietas, kas ne īpaši labi strādāja - reizēm kameras novietojums bija nemotivēts, dažviet mūzika bija daudz episkāka nekā pieprasa aina un galvenā varoņa tēlojums svārstījās no "super!" līdz "uh-oh, nav īpaši labi", taču kopumā šis ir darbs, kurā atspoguļojas cilvēku…

 • Nearby

  Nearby

  ★★

  Redzot pārējās reakcijas par šo filmu, mani gan jau nolinčos par to, ko teikšu, bet filma ir diezgan neveikla un ne visai veiksmīga. Gan montāžā, gan tehniski, gan ritmiski, gan saistībā ar scenāriju. Filmas nav tikai dialogi. Filmas ir visa kopums. Un 'Blakus' kopums ir pamatīgs bardaks, ko scenārijs neglābj. Gan jau ir vērts filmu redzēt kopā ar savu partneri, jo es ticu, ka noteikti būs cilvēki, kas varēs sazīmēt tēlos un situācijās sevi un tajā rast kaut kāda veida izklaidi, bet tas arī diemžēl viss.

  Ah, taču Anta Aizupe gan bija lieliska - noteikti labākā filmas daļa. Prieks, ka fokuss bija uz viņas tēlu.