Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Wonka

    ★★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★

  • The Killer

    ★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Retribution

    ★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • TOMORROW X TOGETHER: OUR LOST SUMMER

    ★★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Love & Death

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Taxi Drivers

    ★★★

  • On the Red Carpet Presents: The Banshees of Inisherin

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ½

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

  • M3GAN

    ★½

  • Connect

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Last Summer

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • Remembering

  • Welcome to the Club

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Seoul Vibe

    ★★½

  • The Invitation

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy