Sort by
  • Five Nights at Freddy's

  • Poison

    ★★★★★

  • Reptile

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

  • Shooting Stars

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • About My Father

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Strange Way of Life

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • White Men Can't Jump

  • The Little Mermaid

    ★★

  • The Black Demon

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • A Little White Lie

    ★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • 80 for Brady

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Cassandro

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • House Party

    ★★★

  • The Old Way

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Mean One

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Welcome to the Club

    ★★

  • Pinocchio

    ★★½