Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Umma

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Dropout

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Dopesick

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • Spencer

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Anaïs in Love

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • Gaia

    ★★★½

  • Vincenzo

    ★★★★★

  • All Light, Everywhere

    ★★★

  • Passing

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Censor

    ★★★

  • The Little Things

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Prom

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★½

  • The Undoing

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • The World to Come

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tenet

    ★★½

  • Black Is King

    ★★★★★

  • Summerland

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★