Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Downtown Owl

    ★★½

  • For People in Trouble

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Love Again

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Ghosted

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★½

  • Sharper

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★

  • Cat Person

    ★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • The Noel Diary

    ★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★★★★

  • Who Invited Charlie?

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Heathers: The Musical

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Carmen

    ★★★

  • Allelujah

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

  • Bros

    ★★★½