• Encanto

    ★★★★

  • We Have Always Lived in the Castle

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Single All the Way

    ½

  • Passing

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Shirley

  • The Haunting

    ★★★

  • Spoor

    ★★★★

  • Center of My World

  • Papicha

    ★★★

  • The Goldfinch

  • Hebe

    ★★

  • Good Manners

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ½

  • Labyrinth

    ★★★★★

  • Neon Bull

    ★★