RSS feed for Mario9GL
  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • A Fall From Grace

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Glass

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Pain and Glory

    ★★★

  • The Truman Show

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Assassin's Creed

  • Aladdin

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • The King

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★½

  • Seventeen

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½