Sort by

Mark has logged 14 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Azor

Azor

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Experiment in Terror

Experiment in Terror

1962
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Time

Time

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
All the Light We Can See

All the Light We Can See

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
In the Line of Fire

In the Line of Fire

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Mank

Mank

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ripley's Game

Ripley's Game

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry