Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Walk Up

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★½

  • Showing Up

    ★★★★

  • Close

    ★★★½

  • De Humani Corporis Fabrica

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • R.M.N.

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Enys Men

    ★★★½

  • EO

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • My Year of Dicks

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Unrest

    ★★★½

  • Rewind and Play

    ★★★½

  • The Novelist’s Film

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Sea Series 23

    ★★★½

  • The Newest Olds

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Watcher

    ★★½

  • Living

    ★★★

  • All That Breathes

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Kicking the Clouds

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★★½

  • 2020

    ★★★

  • The Afterlight

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Benediction

    ★★★½

  • Golden Jubilee

    ★★★

  • Polycephaly in D

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Reflection

    ★★★½

  • To Pick a Flower

    ★★½

  • Happening

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½