RSS feed for Mark

Mark has logged 15 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
26
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★½
Edit this entry  
22
The Son of Joseph

The Son of Joseph

2016
×
★★★½
Edit this entry  
21
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★
Edit this entry  
21
Félicité

Félicité

2017
×
★★★½
Edit this entry  
15
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★½
Edit this entry  
14
XTC: This Is Pop

XTC: This Is Pop

2017
×
★★½
Edit this entry  
14
Lucky

Lucky

2017
×
★★★½
Edit this entry  
14
The Post

The Post

2017
×
★★★½
Edit this entry  
13
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★½
Edit this entry  
12
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★½
Edit this entry  
09
Faces Places

Faces Places

2017
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Other Side of Hope

The Other Side of Hope

2017
×
★★★½
Edit this entry  
05
On the Beach at Night Alone

On the Beach at Night Alone

2017
×
★★★★
Edit this entry  
01
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★½
Edit this entry