RSS feed for Mark

Mark has logged 139 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
Edit this entry  
18
The Guardians

The Guardians

2017
×
Edit this entry  
17
Book Club

Book Club

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
On Chesil Beach

On Chesil Beach

2017
×
Edit this entry  
14
Upgrade

Upgrade

2018
×
Edit this entry  
14
Pope Francis: A Man of His Word

Pope Francis: A Man of His Word

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Seagull

The Seagull

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Dark Crimes

Dark Crimes

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Beast

Beast

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Anything

Anything

2017
×
★★★
Edit this entry  
10
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Breaking In

Breaking In

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Life of the Party

Life of the Party

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
What Haunts Us

What Haunts Us

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Revenge

Revenge

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Let the Sunshine In

Let the Sunshine In

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Lu Over the Wall

Lu Over the Wall

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Class Rank

Class Rank

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Borg vs McEnroe

Borg vs McEnroe

2017
×
★★★½
Edit this entry  
03
Bad Samaritan

Bad Samaritan

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Terminal

Terminal

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Disobedience

Disobedience

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
RBG

RBG

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Gehenna: Where Death Lives

Gehenna: Where Death Lives

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Tully

Tully

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Rider

The Rider

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Love After Love

Love After Love

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The House of Tomorrow

The House of Tomorrow

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Supercon

Supercon

2018
×
Read the review Edit this entry  
19
Traffik

Traffik

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
I Feel Pretty

I Feel Pretty

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Super Troopers 2

Super Troopers 2

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Ghost Stories

Ghost Stories

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Endless

The Endless

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Sgt. Stubby: An American Hero

Sgt. Stubby: An American Hero

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Rampage

Rampage

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Big Fish & Begonia

Big Fish & Begonia

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Krystal

Krystal

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
An Ordinary Man

An Ordinary Man

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Wildling

Wildling

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Chappaquiddick

Chappaquiddick

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Beirut

Beirut

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Blockers

Blockers

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Finding Your Feet

Finding Your Feet

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Gemini

Gemini

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spinning Man

Spinning Man

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry