RSS feed for Mark

Mark has logged 31 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Submission

Submission

2017
×
Edit this entry  
28
On Body and Soul

On Body and Soul

2017
×
★★
Edit this entry  
26
Strong Island

Strong Island

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
Icarus

Icarus

2017
×
★★★½
Edit this entry  
25
The Vanishing of Sidney Hall

The Vanishing of Sidney Hall

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Midnighters

Midnighters

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lullaby

The Lullaby

2017
×
★★
Edit this entry  
22
Every Day

Every Day

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Nostalgia

Nostalgia

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Chamber

The Chamber

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Party

The Party

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Half Magic

Half Magic

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Cured

The Cured

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
7 Guardians of the Tomb

7 Guardians of the Tomb

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Early Man

Early Man

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Red Sparrow

Red Sparrow

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Golden Exits

Golden Exits

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Ritual

The Ritual

2017
×
Edit this entry  
11
Looking Glass

Looking Glass

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Have a Nice Day

Have a Nice Day

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
The 15:17 to Paris

The 15:17 to Paris

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Becks

Becks

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Entanglement

Entanglement

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
Edit this entry  
03
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Basmati Blues

Basmati Blues

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Winchester

Winchester

2018
×
★★
Read the review Edit this entry