RSS feed for alex
  • Heilstätten

  • Seventeen

    ★★★★½

  • Lost Bullet

    ★★★★

  • Prom Night

    ★½

  • Vertigo

    ★★★★

  • Zodiac

    ★★★★½

  • Friday the 13th: A New Beginning

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • The Man Who Knew Too Much

    ★★★★

  • Merry Christmas, Mr. Lawrence

    ★★★★

  • Evil Dead II

    ★★★★

  • T2 Trainspotting

    ★★★★

  • The Young Offenders

    ★★★★

  • Play

    ★★★★

  • Comment c'est Loin

    ★★★★½

  • Red Eye

    ★★★

  • Bill & Ted's Excellent Adventure

    ★★★½

  • Addams Family Values

    ★★★★½