Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • boygenius: the film

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • You People

    ★★

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Raymond & Ray

    ★★

  • My Policeman

    ★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Blue Jean

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Look at Me

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Corsage

    ★★½

  • Men

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Firestarter